המלצות

אנחנו עושים הכל כדי שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים מאיכות השירות והמוצרים, הנה כמה מהם מספרים עלינו.
איתם טובול
מעצב גרפי

“אני עובד מול איה והיAא מדהימה ויש לה שירות ונדיבות וסבלנות יוצאי דופן והיא יודעת את העבודה. נהנה לעבוד איתם ולהעביר ללקוחות נוספים. יעילים מהירים ומדוייקים.”

שמואל עפרי
בנק יהב

אני עובד מול ניר, מקבל שירות מקצועי מהיר אדיב ויעיל. יש מצבים שאני צריך באופן מיידי טפסים וניר נחלץ לעזרתי. ירבו כמותכם!

דלית אלנקווה
האוניברסיטה העברית

אנחנו עובדים עם גרפוס כבר כמה שנים. זהו סיפור אהבה מההזמנה הראשונה. אדוה היא אשת הקשר שלנו בדפוס והשרות שלה מדהים אותנו כל פעם מחדש: שאלות, ובקשות שלנו להצעות מחיר נענות במהירות מעוררת התפעלות. היעילות הזו מאפשרת גם לנו להתייעל ולתת את השירות הטוב ללקוחות שלנו, וכך להמשיך את הטיפול בעבודה בצורה נכונה ומהירה. מעבר לכך גם האיכות של הדפוס היא ברמה גבוהה ומקצועית.

נועה בלוך
מויזאון המדע

אני עובדת מול בנבן והיא תמיד דואגת לתת את השירות האדיב והטוב ביותר שיש, שמה לב לפרטים הקטנים ומייעצת במקצועיות וסבלנות. התוצרים תמיד איכותיים ומדוייקים.

לאה נאמן
מנהלת סטודיו לעיצוב עיר דוד

צוות המעצבות בסטודיו ואני עובדות כבר כמה שנים מול גרפו ספרינט ומרוצות מאוד מרמת השירות, המחיר והיחס. העבודה מול בןבן מהירה ונעימה. אין דבר שאנחנו לא מקבלות עליו מענה ויש תחושה שמתגייסים למצוא לנו פתרונות כמעט בכל מצב. ההדפסות מגיעות אלינו באיכות גבוהה וצבעוניות כייפית ומאירת עיניים. מומלץ ביותר!

פנינה גולדברג
מלון ענבל

אנו שמחים להמליץ על "גרפוס פרינט" אשר איתם אנו ביחסי עבודה משותפת בשנים האחרונות. העבודה מתבצעת תמיד ברמת מקצועיות גבוהה מאוד ולשביעות רצוננו המלאה . יחסי העבודה וההתנהלות מול "גרפוס פרינט" , הם תמיד באווירה חיובית, השירות אדיב ונעים, שיתוף הפעולה הוא מלא, אחראי ותוך עמידה ודיוק בלוחות הזמנים.

דברו איתנו

מעדיפים לדבר?
התקשרו 02-5605656

מי יכול לחזור אליי